Na Wspólnej. Anka zabiła swojego syna i tylko udawała amnezję? Widzowie nie mają wątpliwości

Zachowanie Anki (Sonia Mietielica) po urodzeniu syna Jasia (Kazio Wierzbicki) w “Na Wspólnej” zwróciło uwagę wszystkich fanów serialu! I nic dziwnego, gdyż nie jest ono do końca normalne, a na dodatek stanowi dla dziecka poważne zagrożenie! Do tego stopnia, że widzowie sami zaczęli podejrzewać, że w podobny sposób ukochana Igora (Jakub Wesołowski) mogła odnosić się do swojego pierwszego synka, który zmarł! I jak domyślają się fani “Na Wspólnej” najpewniej nieprzypadkowo, a właśnie z winy Anki, która po śmierci dziecka i odejściu od męża Magnusa (Krzysztof Kowalski) mogła tylko udawać amnezję! Ale czy tak rzeczywiście się okaże?

Na Wspólnej. Anka zabiła swojego syna i tylko udawała amnezję? Widzowie nie mają wątpliwości

Nietypowe zachowanie Anki wstrząsnęło widzami “Na Wspólnej”!

Dziwne zachowanie Anki mocno zaniepokoiło wszystkich fanów “Na Wspólnej”! I nic dziwnego, gdyż po narodzinach synka kompletnie się ono zmieniło, bo ukochana Igora zaczęła mieć coś na miarę obsesji na punkcie dziecka! Czyżby z tego względu, że jej pierwsze zmarło?

Bardzo możliwe, gdyż początkowo Anka w “Na Wspólnej” faktycznie była mocno przewrażliwiona na punkcie Jasia, którego nie chciała zostawić samego nawet z Ewą (Ewa Gawryluk), gdy ta miała zabrać wnuka na spacer, aby jego mama mogła skorzystać z wizyty u fizjoterapeuty. Ale ostatecznie na nią nie dotarła, gdyż wolała ją śledzić.

Ale na tym nie przystanęła, a z czasem zaczęło być niestety tylko gorzej, gdy po szczepieniu Anka zostawiła rozpalonego Jasia przy otwartym oknie, czym ogromnie zaniepokoiła i zszokowała Julkę! A to dlatego, że chłopiec mocno się wyziębił, a jego matka zrzuciła za wszystko winę na córkę Igora, której nawet nie było w tym czasie w mieszkaniu!

Fani “Na Wspólnej” podejrzewają, że to Anka doprowadziła do śmierci swojego pierwszego synka i to samo chce zrobić z drugim!

I to wszystko sprawiło, że widzowie “Na Wspólnej” zaczęli domyślać się, że śmierć pierwszego dziecka Anki i jej męża Magnusa wcale nie musiała być przypadkiem! A świadomym działaniem kobiety, która sama do tego doprowadziła, po czym odeszła od męża i zaczęła udawać amnezję!

Właśnie taki komentarz pojawił się od jednego z widzów “Na Wspólnej” pod jednym z postów na naszej stronie Super Express Seriale na Facebooku, w ślad którego poszli i inni! I jak się okazuje nie tylko u nas, ale także i na oficjalnym profilu samego serialu!

– Zaczynam podejrzewać, że pierwsze dziecko sama zabiła a potem udawała amnezję – skomentował jeden z fanów, za czym poszli i inni:

– Hmm może tak być ;

– Też tak myślę;

– Z pewnością pierwsze dziecko też tak załatwiła !;

– To samo pomyślałam;

– Dokładnie;

– Pewnie pierwsze dziecko też ‘zbyt mocno kochała’

– Teraz wiadomo, co się stało z pierwszym dzieckiem wariatka;

– Już jedno dziecko wykończyła, bierze się za drugie…;

– Na bank śmierć pierwszego dziecka nie była przypadkowa!;

– Też tak myślę. Jakaś dziwna ona jest;

– I poprzednie dziecko jej zmarło? – przypadek? – nie sądzę.

Back to top button

Adblock Detected

DISADBLE ADBLOCK TO VIEW THIS CONTENT!