Na Wspólnej. Anka zabiła swojego syna i tylko udawała amnezję? Widzowie nie mają wątpliwości
Zachowanie Anki (Sonia Mietielica) po urodzeniu syna Jasia (Kazio Wierzbicki) w “Na Wspólnej” zwróciło uwagę wszystkich fanów serialu! I nic dziwnego, gdyż nie jest ono do końca normalne, a na dodatek stanowi dla dziecka poważne zagrożenie! Do tego stopnia, że widzowie sami zaczęli podejrzewać, że w podobny sposób ukochana Igora (Jakub Wesołowski) mogła odnosić się do swojego pierwszego synka, który zmarł! I jak domyślają się fani “Na Wspólnej” najpewniej nieprzypadkowo, a właśnie z winy Anki, która po śmierci dziecka i odejściu od męża Magnusa (Krzysztof Kowalski) mogła tylko udawać amnezję! Ale czy tak rzeczywiście się okaże?

Nietypowe zachowanie Anki wstrząsnęło widzami “Na Wspólnej”!
Dziwne zachowanie Anki mocno zaniepokoiło wszystkich fanów “Na Wspólnej”! I nic dziwnego, gdyż po narodzinach synka kompletnie się ono zmieniło, bo ukochana Igora zaczęła mieć coś na miarę obsesji na punkcie dziecka! Czyżby z tego względu, że jej pierwsze zmarło?
Bardzo możliwe, gdyż początkowo Anka w “Na Wspólnej” faktycznie była mocno przewrażliwiona na punkcie Jasia, którego nie chciała zostawić samego nawet z Ewą (Ewa Gawryluk), gdy ta miała zabrać wnuka na spacer, aby jego mama mogła skorzystać z wizyty u fizjoterapeuty. Ale ostatecznie na nią nie dotarła, gdyż wolała ją śledzić.
Ale na tym nie przystanęła, a z czasem zaczęło być niestety tylko gorzej, gdy po szczepieniu Anka zostawiła rozpalonego Jasia przy otwartym oknie, czym ogromnie zaniepokoiła i zszokowała Julkę! A to dlatego, że chłopiec mocno się wyziębił, a jego matka zrzuciła za wszystko winę na córkę Igora, której nawet nie było w tym czasie w mieszkaniu!
Fani “Na Wspólnej” podejrzewają, że to Anka doprowadziła do śmierci swojego pierwszego synka i to samo chce zrobić z drugim!
I to wszystko sprawiło, że widzowie “Na Wspólnej” zaczęli domyślać się, że śmierć pierwszego dziecka Anki i jej męża Magnusa wcale nie musiała być przypadkiem! A świadomym działaniem kobiety, która sama do tego doprowadziła, po czym odeszła od męża i zaczęła udawać amnezję!
Właśnie taki komentarz pojawił się od jednego z widzów “Na Wspólnej” pod jednym z postów na naszej stronie Super Express Seriale na Facebooku, w ślad którego poszli i inni! I jak się okazuje nie tylko u nas, ale także i na oficjalnym profilu samego serialu!
– Zaczynam podejrzewać, że pierwsze dziecko sama zabiła a potem udawała amnezję – skomentował jeden z fanów, za czym poszli i inni:
– Hmm może tak być ;
– Też tak myślę;
– Z pewnością pierwsze dziecko też tak załatwiła !;
– To samo pomyślałam;
– Dokładnie;
– Pewnie pierwsze dziecko też ‘zbyt mocno kochała’
– Teraz wiadomo, co się stało z pierwszym dzieckiem wariatka;
– Już jedno dziecko wykończyła, bierze się za drugie…;
– Na bank śmierć pierwszego dziecka nie była przypadkowa!;
– Też tak myślę. Jakaś dziwna ona jest;
– I poprzednie dziecko jej zmarło? – przypadek? – nie sądzę.




