“Na Wspólnej”, odc. 4159. Ula spędza noc u Dexa. Kamil wściekły! Do czego się posunie? [PRZED EMISJĄ w TV]
W odcinku 4159 “Na Wspólnej” relacja Kamila i Uli znów się komplikuje. Dziewczyna spędza noc u Dexa, co doprowadza ojca do szału. Kamil nie potrafi pogodzić się z tym, że jego córka jest już dorosła. Nawet głosy rozsądku z otoczenia nie trafiają do niego. Do czego się posunie, aby ich rozdzielić?
“Na Wspólnej”, odc. 4159. Ula spędza noc u Dexa
Ula budzi się wtulona w Dexa po spokojnym, filmowym wieczorze. To dla niej naturalny krok w rozwijającej się relacji. Kiedy jednak wraca do domu, czeka ją przesłuchanie. Kamil jest wyraźnie wściekły i wypytuje córkę, gdzie spędziła noc.
Jego reakcja jest przesadzona, co dostrzegają profesor Agier i Łucja. Obie kobiety jasno mówią Kamilowi, że nie może wiecznie kontrolować dorosłej córki. Ostrzegają go, że jeśli nie odpuści, Ula w końcu się od niego odwróci.
“Na Wspólnej”, odc. 4159. Kamil wściekły na Ulę! Do czego się posunie?
Kamil jednak nie potrafi zmienić swojego podejścia. Wieczorem Dex pojawia się u Uli z książkami medycznymi i różą. To gest pełen klasy, który robi wrażenie na wszystkich… poza Kamilem. Hoffer zrobi coś, czego Ula może mu nie wybaczyć.




