Syn Arkadiusza Jakubika laureatem prestiżowej nagrody. Gwiazdor “Na Wspólnej” otrzymał Złotą Maskę

Jan Jakubik, znany widzom m.in. z serialu “Na Wspólnej”, został uhonorowany Złotą Maską za rolę w spektaklu “Chłopacy” w reżyserii Krzysztofa Zyguckiego. Arkadiusz Jakubik opublikował z tej okazji wzruszający wpis z gratulacjami.
Jan Jakubik laureatem Złotej Maski!
Jan Jakubik to absolwent aktorstwa na PWSFTviT w Łodzi. Wystąpił w wielu produkcjach filmowych, telewizyjnych i dubbingowych. Można go zobaczyć m.in. w “Weselu” Wojciecha Smarzowskiego. Do obsady “Na Wspólnej” dołączył w 2022 roku.
Jakubik występuje również w teatrze. Parę dni temu został uhonorwany Złotą Maską za rolę w spektaklu “Chłopacy”, który można zobaczyć w Teatrze Śląskim w Katowicach.
Złota Maska to prestiżowa nagroda teatralna przyznawana w Polsce za wybitne osiągnięcia artystyczne. Wyróżnienia są przyznawane regionalnie, m.in. na Śląsku i w Łodzi, przez lokalne środowiska teatralne. Spektakl “Chłopacy” został uhonorowany 4. nagrodami. Oprócz Jakubika statuetki otrzymali Maciej Kamiński, Paweł Kruszelnicki i Marek Rachoń.
Arkadiusz Jakubik nie krył dumy! Opublikował wzruszający wpis z gratulacjami.
Od 2022 roku Janek Jakubik występuje w serialu “Na Wspólnej”. Wciela się tam w rolę Damiana “Dexa” Wolskiego – studenta medycyny, który marzy o zostaniu kardiochirurgiem i odbywa staż pod okiem Lwa Nalepy (Przemysław Sadowski).
“Na Wspólnej”: Kiedy emisja nowych odcinków?
Premierowe odcinki “Na Wspólnej” można oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:15 na antenie TVN. Chcecie wiedzieć więcej? Zaglądajcie na oficjalny profil serialu na Instagramie! Znajdziecie tam wywiady z gwiazdami serialu, zwiastuny nowych odcinków oraz wiele ciekawych treści.




