“Na Wspólnej”. Między Wojtkiem a Andżelą zaiskrzy? Anna Guzik o tym, co wydarzy się u Szulców. “Żanetce skacze ciśnienie”

"Na Wspólnej", odc. 4165. Wojtek, Andżela

W serialu “Na Wspólnej” nie brakuje emocji, ale to, co wydarzy się w nowych odcinkach z udziałem Żanety, Wojtka i Andżeli, przejdzie najśmielsze oczekiwania widzów. Kursantka szkoły jazdy wywoła prawdziwe trzęsienie ziemi w małżeństwie Szulców. Czy Żaneta ma powody do zazdrości? Głos w sprawie zabrała Anna Guzik, która wprost komentuje relację swojej bohaterki z Andżelą.

“Na Wspólnej”. Czy Żaneta jest zazdrosna o Andżelę?

W nowych odcinkach “Na Wspólnej” atmosfera w domu Szulców robi się naprawdę gorąca. Wszystko zaczyna się od pomysłu Moniki, która ogłasza VIP-owską ofertę kursu prawa jazdy. Kursant może “wszystko”, nawet dzwonić do instruktora o każdej porze dnia i nocy. Wojtek nie kryje irytacji i uważa, że Cieślikowa przesadziła. Sytuacja komplikuje się, gdy pojawia się pierwsza kursantka VIP – Andżela, która przychodzi na lekcję z pieskiem i od razu zaczyna zasypywać Szulca wiadomościami. Żaneta obserwuje to z rosnącym napięciem, zwłaszcza gdy kobieta zaczyna coraz śmielej przekraczać granice prywatności.

Nie powiedziałabym, że Żaneta jest zazdrosna, chociaż Monika jak zwykle miesza i próbuje wzbudzić w Żanecie tę zazdrość.

Aktorka tłumaczy, że problem leży gdzie indziej. Jej zdaniem to Andżela staje się swoistym katalizatorem zmian w małżeństwie Szulców.

– Wojtek nie wykazuje takiej inicjatywy jako partner, który powinien swoją partnerkę w jakiś sposób docenić, który powinien coś zrobić – mówi Anna Guzik.

I właśnie dlatego pojawienie się atrakcyjnej kursantki wywołuje w Żanecie mieszane emocje. To nie tyle zazdrość, co poczucie zagrożenia i zdziwienie, że obca kobieta zaczyna pojawiać się w jej świecie tak swobodnie.

"Na Wspólnej". Wojtek i Andżela zbliżają się do siebie

“Na Wspólnej”. Andżela zagrożeniem dla małżeństwa Szulców?

Andżela nie jest zwykłą kursantką. To kobieta, która nie tylko dzwoni do instruktora o świcie, ale też czeka pod jego blokiem ze swoim potężnym partnerem, zwanym Misiem. Gdy zakopuje luksusowe auto ukochanego w błocie, to właśnie Wojtek rusza jej na ratunek. A kiedy oddaje wyczyszczoną brykę, szczęśliwa kursantka rzuca mu się na szyję i chwali zakupem seksownej bielizny. Scenę widzą Cieślikowie i zaczynają snuć domysły. Monika jest przekonana, że między Szulcem a Andżelą coś iskrzy.

No i ta Angela jest jakby takim, powiedziałabym, katalizatorem, kiedy się okazuje, że jednak on się stara, on jest energiczny, on potrafi – mówi Anna Guzik.

Choć wszystko wygląda jak klasyczny przepis na zdradę, finał okazuje się zaskakujący. Misio przeprasza za atak i chce, by Wojtek nadal szkolił jego ukochaną. Szulc rozumie, że z takimi ludźmi lepiej nie zadzierać. Co ciekawe, sama Andżela okazuje się bardziej rozsądna, niż mogło się wydawać. Pyta Wojtka o żonę i przyznaje, że wie, iż było jej przykro. Sugeruje, że powinien jakoś uszczęśliwić Żanetę.

"Na Wspólnej". Andżela stałym gościem u Szulców

Czy więc Żaneta była zazdrosna? Może trochę. Ale przede wszystkim była zaskoczona i postawiona w dziwnej sytuacji, gdy obca kobieta nagle opiekuje się jej synem i zachowuje jak pani domu. W najnowszych odcinkach Andżela coraz śmielej zacznie pojawiać się w domu Szulców. Jak na to zareaguje Żaneta?

"Na Wspólnej". Żanecie skacze ciśnienie na widok Andżeli

Back to top button

Adblock Detected

DISADBLE ADBLOCK TO VIEW THIS CONTENT!