“Na Wspólnej”, odc. 4153. Ula u Dexa na imprezie, a w domu tragedia. Czy ktoś pomoże Agierowej? [PRZED EMISJĄ w TV]
“Na Wspólnej”, odc. 4153. Ula Hoffer obiecuje Kamilowi i Łucji, że zostanie w domu z Anią, gdy oni wybiorą się do Igora. Jednak dostaje od Dexa i Kuby zaproszenie na imprezę, którego nie może przyjąć. Na ratunek przychodzi profesor Agier, przejmując opiekę nad Anią. Ula nie wie, że jej decyzja doprowadzi do dramatycznego wypadku.
“Na Wspólnej”, odc. 4153. Ula idzie na imprezę u Dexa
Ula początkowo nie ma żadnych planów na wieczór. Obiecuje Kamilowi i Łucji, że zostanie w domu z Anią, dlatego bez wahania odmawia zaproszenia na imprezę. Kiedy jednak spotyka na Wspólnej Dexa i Kubę, sytuacja zaczyna się komplikować. Chłopaki bardzo naciskają, a Ula wyraźnie żałuje, że musi być odpowiedzialna za Anię. Właśnie wtedy pojawia się profesor Agier. Kobieta bez wahania proponuje, że sama zajmie się Anią. Zapewnia Ulę, że wszystko będzie w porządku i wręcz wypycha ją na domówkę. Ula długo się nie zastanawia i korzysta z okazji. Na imprezie szybko zapomina o obowiązkach i świetnie bawi się w towarzystwie Dexa. Między nimi zaczyna iskrzyć. Ula nie ma pojęcia, że w tym samym czasie w domu rozgrywa się dramat.
“Na Wspólnej”, odc. 4153. Dramatyczny wypadek Agierowej
Profesor Agier zostaje sama z Anią i początkowo wszystko przebiega spokojnie. Kobieta jest pewna, że poradzi sobie bez problemu. Niestety, chwila nieuwagi wystarczy, by doszło do tragedii. Profesor spada ze schodów w dramatycznych okolicznościach. Wypadek wygląda bardzo groźnie i od razu budzi niepokój widzów. Agier jest ranna i nie wiadomo, w jakim stanie się znajduje. Najgorsze jest to, że Ula nic o tym nie wie i beztrosko bawi się na imprezie. Co z Anią i kto wezwie pomoc?




