“Na Wspólnej”, odc. 4157. Zraniony Michał podejmuje szokującą decyzję. Zostanie sponsorem?! [PRZED EMISJĄ w TV]
W odcinku 4157 serialu “Na Wspólnej” Michał Brzozowski nie potrafi pogodzić się z upokorzeniem, które spotkało go po nocy z Lucy. Odkrycie, że dziewczynie zapłacono za seks, kompletnie go rozbija. Wściekłość kieruje na Baliszewskiego, którego obwinia o całą sytuację. Przy okazji obrywa też Ilona, bo Michał czuje, że wszyscy zrobili z niego naiwniaka. Mimo to Brzozowski podejmuje decyzję, która może pogrążyć go jeszcze bardziej.
“Na Wspólnej”, odc. 4157. Michał obwinia Baliszewskiego i Ilonę za upokorzenie
Michał nie potrafi ukryć wściekłości. Czuje się oszukany i publicznie upokorzony, bo uwierzył, że noc z Lucy była początkiem czegoś prawdziwego. Gdy dowiaduje się, że za wszystkim stał Baliszewski, jego gniew wybucha ze zdwojoną siłą. Brzozowski ma poczucie, że ktoś bez pytania odebrał mu resztki wiary w spontaniczne uczucia.
Michał robi też wyrzuty Ilonie, bo uważa, że wiedziała więcej, niż mówiła. W jego głowie pojawia się bolesna myśl, że może nie zasługuje na nic więcej niż relacje za pieniądze.
“Na Wspólnej”, odc. 4157. Michał kupuje sobie… miłość?!
Przełom przynosi rozmowa z Brygidą. Dziewczyna widzi, jak bardzo Michał cierpi, i w prostych słowach próbuje przywrócić mu rozsądek. Tłumaczy, że jedna upokarzająca sytuacja nie definiuje całego jego życia uczuciowego.
Mimo dobrych rad postanawia jeszcze raz spotkać się z Lucy. To spotkanie jest zupełnie inne niż poprzednie. Michał zadaje Lucy pytanie, które brzmi jak transakcja – czy stać go będzie na jej dalsze usługi.




