“Na Wspólnej”, odc. 4163. Dex oskarży Hoffera o mobbing?! “Nie rób ze mnie potwora” [PRZED EMISJĄ w TV]
W 4163. odcinku “Na Wspólnej” konflikt między Ulą a Kamilem osiąga punkt kulminacyjny. Dziewczyna nie wytrzymuje presji i oskarża ojca o niszczenie jej związku z Dexem. Hoffer w pracy przekracza kolejne granice, a sprawa zaczyna pachnieć poważnymi konsekwencjami. Zuza próbuje przemówić byłemu partnerowi do rozsądku. Gdy Kamil wraca do domu, czeka na niego widok, którego się nie spodziewał.
“Na Wspólnej”, odc. 4163. Nalepa ostrzega Hoffera
Ula nie ma już siły tłumaczyć ojcu, że jej uczucie do Dexa jest poważne. Żali się mamie, że Kamil mści się na Wolskim tylko dlatego, że ten nie zrezygnował z relacji z nią.
W szpitalu sytuacja robi się napięta. Hoffer czepia się Dexa o każdy drobiazg, publicznie podważa jego decyzje i utrudnia mu pracę.
Nalepa nie wytrzymuje i ostrzega ordynatora – to zaczyna wyglądać na mobbing. Kamil nie widzi problemu, bo w jego oczach wszystko jest “dla dobra córki”. “Nie rób ze mnie potwora” – mówi koledze.
W szpitalu pojawia się Zuza, która nie zostawia na byłym mężu suchej nitki. Uświadamia mu, że taką postawą może stracić Ulę na dobre. Hoffer nie chce słuchać, przekonany, że ma rację.
“Na Wspólnej”, odc. 4163. Ula pakuje walizkę
Wieczorem Kamil wraca do domu i przeżywa szok. W przedpokoju stoi walizka, a obok niej Ula – spokojna, ale zdecydowana. Dziewczyna ma dość kontroli i ciągłych ingerencji w swoje życie. Dla niej to nie jest już troska, lecz dyktatura. Jeśli ojciec nie zmieni podejścia, ona zmieni adres.




